Chata Gizela pohled na bazén

Penzion Javorník Štítná

Penzion Javorník Štítná , se nachází v areálu naší firmy JAVORNÍK-CZ s.r.o., na konci obce Štítná nad Vláří. Celková kapacita je 37 lůžek. Ideální místo pro milovníky turistiky, cyklistiky nebo příjemného lenošení. Od Štítné nad Vláří se po cyklostezce BEVLAVA dostanete až do Trenčína, kde můžete navštívit místní hrad. V zimě i v létě  je ve vesnici v provozu vlek dlouhý 600 m. V létě se na vleku pravidelně konají závody v travním lyžování. V roce 2021 se zde konalo dokonce MS!!

Penzion Javorník - pohled na penzion


Nabízíme pobyty se snídaní v prostředí Bílých Karpat. Můžete si také zacvičit v posilovně či zabavit se s dětmi na ping pongu. V blízkosti penzionu se nachází také naše tenisové kurty. Nabízíme možnost prohlédnout si naši bio-farmu a ochutnat čerstvé bio-mléko a pekařské výrobky. Přijeďte si užít dny plné aktivit i odpočinku podle Vašich představ.

V případě zájmu Vám rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz.
Juřenčáková Jana
tel. 737 669 907
jurencakova@javor-st.cz
od 15.00 hod. volejte na tel. číslo 577 002 310

UBYTOVÁNÍ

1 x 3lůžkové studio s vlastním soc. zařízením, kuchyňskou linkou,lednicí, TV, wifi a možností zapůjčení dětské postýlky
Pokoje:
7 x 2 lůžkový s vlastním soc. zařízením, TV a wifi připojením,lednicí. U pokojů je k dispozici společenská místnost a malá kuchyňka s lednicí,sklovarnou deskou,mikrovlnkou,varnou konvicí.
1 x 2 lůžkový se společným soc. zařízením na patře. Pokoje mají společnou kuchyňku s lednicí, el.sporákem,mikrovlnkou,varnou konvicí a jídelním stolem.
1 x 3 lůžkový
3 x 5 lůžkový

Penzion Javorník - fotogalerie

Nezávazná poptávka

Jméno:*
E-mail:*
Telefon:
Příloha: (max.2MB)
Web

Vaše zpráva:*

 

 

Ochrana osobních údajů

Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

 

Copyright © 2019 penzionjavornik.javor-st.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign