Pohled na penzion Javorník Penzion Javorník oslavy Obárané - oslavy, akce Chata Gizela Chata Gizela pohled na bazén Ohniště u chaty Gizela

Chata Gizela

Chata Gizela - bazén

Chata Gizela je situována za vesnicí, obklopena krásnou přírodou Bílých Karpat.
Možnost pronájmu v letních i zimních měsících. V létě si můžete užívat houbaření, procházky v přírodě, výlety v okolí, sportování. V zimě i v létě  je ve vesnici v provozu vlek dlouhý 600 m.
Chata má k dispozici 8 lůžek (2 čtyřlůžkové pokoje), ložnice nejsou průchozí. Ubytování plně vybaveno pro všechny potřeby. Vlastní kuchyně s příslušenstvím (elektrický sporák, rychlovarná konvice, pečící trouba, mikrovlná trouba, nádobí). Obývací pokoj o velikosti 16 m² s barevnou televizí a satelitem s možností příjemného posezení u krbu. Sociální zařízení (samostatné wc)  a sprchový kout.
V objektu možnost uschování jízdních kol nebo lyží. Parkování v blízkosti areálu na parkovišti.
Zahradu u chaty můžete využít ke sportování, relaxaci a  zábavě. V zahradě je umístěn vlastní venkovní bazénantukové tenisové kurty, možnost volejbalu nebo nohejbalu. V objektu můžete využít venkovní krb i ohniště s posezením. V centru vesnice (přibližně 2 km od ubytování) se nachází potraviny, obchody, restaurace, pošta, lékárna, autobusová zastávka, koupaliště, minimuzeum Gabry a Málinky.
Nejbližšími městy jsou: Valašské Klobouky, Slavičín, Luhačovice, Zlín.

Copyright © 2019 penzionjavornik.javor-st.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign